Paraméterek
| Energiaosztály: | ![]() |
| Szín | Fekete |
| Energiafogyasztás | 80 kWh / év |
| Hűtő kapcitás | 45 liter |
| Belső fagyasztós | Igen |
| Teljes kapacitás | 45 liter |
| Víz adagoló | Nincs |
| Zajszint | 39 dB |
| Magasság: | 50 cm |
| Szélesség: | 44,5 cm |
| Mélység | 46,8 cm |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
