Paraméterek
| Energiaosztály: | ![]() |
| Szín | Szürke |
| Energiafogyasztás | 146 kWh / év |
| Fagyasztó kapacitás | 85 liter |
| Zajszint | 40 dB |
| Magasság: | 84,5 cm |
| Szélesség: | 56 cm |
| Mélység | 57,2 cm |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
