Paraméterek
| Energiaosztály: | ![]() |
| Szín | Fehér |
| Energiafogyasztás | 219 kWh/év |
| Fagyasztó kapacitás | 194 liter |
| Zajszint | 41 dB |
| Magasság: | 169 cm |
| Szélesség: | 55 cm |
| Mélység | 56 cm |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
