Leírás
H-WASH&DRY 500A H-WASH&DRY 500 egy megbízható mosógép, amely mindenféle foltot eltávolít, de egy szárítógép is, amely az Eco-Power motornak köszönhetően még a kényes ruhákat is kíméletesen szárítja.
A OSZTÁLYAz új energiacímkének megfelelően ez a mosó-szárítógép A osztályú, ha külön mosási ciklust használ szárítás nélkül, így 51%-kal csökkenti a fogyasztást a G osztályhoz képest, ami energiát takarít meg és kíméli a környezetet.
Csúcs hatékonyságEgy új intelligens algoritmusnak köszönhetően a KG MODE PLUS tökéletesen beállítja a víz-, energia- és időfogyasztást az aktuális töltethez, és optimalizálja az erőforrások felhasználását bármilyen mosási körülmény között.
Egyszerűsítse a mosástFelejtsd el a mosodai címkéket! Az exkluzív Scan to Care funkció, amely a hOn alkalmazáson keresztül érhető el, lehetővé teszi egy virtuális gardrób létrehozását. Egyszerűen készítsen fényképet a ruhájáról, az alkalmazás összegyűjti és elmenti a ruhák mosására vonatkozó összes utasítást, és konkrét programot és kezelést javasol a gondozásukra.
Higiénikus ciklus 60°CA higiéniai ciklus célja az allergének és baktériumok eltávolítása a ruhaneműből azáltal, hogy a mosási hőmérsékletet hosszabb időre 60°C-ra emeli, és a végén meghosszabbítja az öblítési fázist. Ez az ideális program a személyes és gyermekruházat fertőtlenítésére, hogy biztosítsa családja számára a legjobb higiéniát és gondoskodást.
Kiváló mosási eredményekA Power Care rendszer a víz és a mosószer tökéletes emulzióját hozza létre, amely mélyen behatol a szálakba, és eltávolítja az összes foltot még alacsonyabb hőmérsékleten is a professzionális eredmény érdekében.
CsúcsteljesítményA H-WASH 500 mosó-szárítógép új generációs Eco Power inverteres motorral van felszerelve. Egy olyan motor, aminek a vásárlása után is ugyanazt a minőségi teljesítményt tudjuk garantálni.
Active Balance technológiaA centrifugálás optimalizálásának köszönhetően az Active Balance technológia lehetővé teszi, hogy mindig a legjobb öblítési eredményt érje el, csökkenti a teljes mosási időt és csökkenti a vibrációt.
Legfőbb előnyA H-WASH&DRY egy egyedülálló mosó-szárítógép, amely 9 ápolási ciklus teljes készletét kínálja, amely lehetővé teszi kedvenc ruháinak könnyed ápolását, és a szálak hosszabb ideig tartó újszerű megjelenését.
Műszaki adatok
Paraméterek
| Szárítás működési elve | Kondenzációs |
| Szárítási kapacitás | 5 kg |
| Energiaosztály: | ![]() |
| centrifuga teljesítmény | 1400f/p |
| Kapacitás: | 9 kg |
| Energiafogyasztás | 266 kWh / 100 ciklus (szárítással), 49 kWh / 100 ciklus (csak mosás) |
| Vízfogyasztás | 75 liter / ciklus (szárítással), 46 liter / ciklus (csak mosás) |
| Mosás közbeni zajszínt | 59 dB |
| Centrifugálás közbeni zajszínt | 77 dB |
| Méretek: | 85 cm x 60 cm x 53 cm |
