Leírás
Beépíthető: Igen
Sütő típusa: Nagy
Energiaosztály: A
Sütőtérfogat: 71liter
Méretek: 595 x 594 x 548mm
Szín: Acél
Súly: 34155g
Túlméretes termék: Igen
- cookControl10: Automatikus programok
- LightControl: intuitív vezérlés a megvilágított vezérlőgombnak köszönhetően
- 3D forró levegő: optimális sütési eredmények akár három sütő tálcán
- Gyors felfűtés
- Multifunkciós sütő 7 funkcióval: alsó/felső sütés, légkeverés, külön alsó sütés, légkeveréses grillezés, nagy felületű grill, kis felületű grill, kiolvasztás
- Hőmérséklet-szabályozás 50 ° C és 275 ° C között
- Főzési térfogat: 71 l
- LCD kijelző fehér
- Nettó tömeg: 34.155 kg
Paraméterek
| Energiaosztály: | ![]() |
| Űrtartalom | 71 liter |
| Szín | Fekete |
| beépites tipusai | Félig beépíthető |
| Sütő öntisztítás | SteamClean |
| Teljesítmény: | 3,6 kW |
| Hőlégkeverés | Van |
| Sütősín | Nincs |
| Grill funkciók | Van |
| Magasság: | 59,5 cm |
| Szélesség: | 59,4 cm |
| Mélység | 54,8 cm |
