Paraméterek
| Energiaosztály: | ![]() |
| centrifuga teljesítmény | 1400f/p |
| Kapacitás: | 8 kg |
| Energiafogyasztás | 42 kWh / 100 ciklus |
| Vízfogyasztás | 44 Liter / ciklus |
| Centrifugálás közbeni zajszínt | 70 dB |
| Magasság: | 85 cm |
| Szélesség: | 60 cm |
| Mélység | 55 cm |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
