Leírás
Mini mosógép
Kompakt és hatékony - az új Haier Mini mosógép kompakt mérete miatt tökéletesen elfér akár a legkisebb fürdőszobában is, mégis minden alkalommal kiváló mosási eredményeket ér el. A csupán 70 cm magas és 51 cm széles mosógépünk 5 kg kapacitással rendelkezik és maximális hatékonysággal mossa ki a ruhákat, miközben A energiaosztálya biztosítja az energiahatékonyságot.
A energiaosztály
Az 'A' energiaosztály energiamegtakarítást, teljesítménynövelést és környezetvédelmet jelent. A Haier A osztályú mosógépe legalább 51%-kal alacsonyabb fogyasztást jelent a 'G' energiaosztályhoz képest.
Válassz több ezer testreszabott mosási ciklus közül
A Smart AI ciklus automatikusan felismeri a textília mennyiségét és típusát, és 2500 lehetséges kombináció közül kiválasztja az ideális mosási programot. Optimalizálja az energiafogyasztást és biztosítja a ruhaneműid gyengédebb ápolását.
ABT® antibakteriális kezelés
Egy exkluzív Haier technológia, amely megvédi mosógéped legkényesebb felületeit és területeit. Az antibakteriális kezelés (ABT®) megvédi a mosószerfiókot és a nyílászáró tömítést a penészgombától és a baktériumoktól, így 99%-ban higiénikusabb mosási ciklust biztosít.
Pillow Drum - extra gyengéd törődés
A Haier mosógép dobjának a felületét úgy terveztük, hogy még a legkényesebb textíliák is tökéletes állapotban maradjanak, függetlenül attól, hogy hányszor mosod ki őket. A speciális párna alakzatú részekből álló dobban a ruhanemű gyengéden csúszkál a 'kipárnázott' felületen, miközben a dob forog, így a mechanikai súrlódás csökken és ruháid tovább maradnak újszerűek.
Paraméterek
| Energiaosztály: | ![]() |
| beépites tipusai | Szabadon álló |
| centrifuga teljesítmény | 1200f/p |
| Kapacitás: | 5 kg |
| Vízfogyasztás | 30 Liter / ciklus |
| Centrifugálás közbeni zajszínt | 66 dB |
| Magasság: | 70 cm |
| Szélesség: | 50 cm |
| Mélység | 44 cm |
| Energiafogyasztás | 39 kWh / 100 ciklus |
| Magasság | 70 cm |
| Szélesség | 50 cm |
| Mélység | 44 cm |
