Leírás
LEÍRÁS
Guzzanti GZ 29B
Tulajdonságok
- Termoelektromos hűtődoboz melegítés funkcióval
- Kék-fehér dizájn
- Képes lehűteni akár 20 °C-al a környezet hőmérséklethez képest, hidegen tartja az ételeket és italokat
- Akár 65 °C-ig is képes melegíteni
- Zöld és piros jelzőfény jelzi a hűtést és a melegítést
- Kiváló minőségű szigetelés és tömítés a fedőn
- Az elektromos csatlakozó bármilyen 12 V-os cigarettagyújtó-aljzatba csatlakoztatható autóban, hajóban és lakókocsiban is
- ECO üzemmódban eléri az A++ energiaosztályt
- Beépített adapter a 230 V-os aljzathoz való csatlakoztatáshoz
- Csendes szénkefe nélküli, hosszú élettartamú motor
Technikai paraméterek
| Energiaosztály | A++ |
| Energiafogyasztás | 0,18 kWh/nap |
| Teljes nettó űrtartalom | 29 l |
| Zajszint | 42 dB |
| Magasság | 50 cm |
| Szélesség | 40 cm |
| Mélység | 30,5 cm |
| Energiaosztály | A++ |
| Magasság | 50 cm |
| Szélesség | 40 cm |
| Mélység | 30.5 cm |
| Űrtartalom | 29 l |
| Energiaforrás | 12 V/230 V |
| Szín | kék |
| Akku kisülés elleni védelemmel | nem |
Paraméterek
| Energiaosztály: | ![]() |
| Energiafogyasztás | 65 kWh / év |
| Hűtő kapcitás | 29 liter |
| Teljes kapacitás | 29 liter |
| Zajszint | 42 dB |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
