Leírás
Respecta GSP 60 V A++ adatlapja
tervezési típus
tervezés: Teljesen integrálható
alá építhető : Igen
beépített : Igen
fogyasztás
évi villamosenergia-fogyasztás : 258 kWh
évi vízfogyasztás : 3080L
Teljesítmény
Terítékek száma : 12
hangerő: 49 dB
száraz hatékonysági osztály : A
Az Öko program időtartama: 185 perc
Programok és kapcsolható lehetőségek
Eco : elérhető
Intenzív : elérhető
Üveg : elérhető
gyors program : elérhető
Felszereltség és könnyű használat
belsőépítészet
Állítható magasságú felső kosár: tehermentesen állítható magasságú
Összecsukható tányér vagy pohártartó: az alsó kosárban
evőeszköz kosár : elérhető
Könnyebb használat
Méretek
Magasság: 81,5 cm
Széles: 59,8 cm
mélység: 55 cm
fenntarthatóság
Tartós: nem
Energiatakarékos : hiányzik
További adatok
Energiahatékonysági osztály (régi) : A++
Paraméterek
| Állítható magasságú kosár | Igen |
| Evőeszköztartó | Felső tálca |
| Maradék idő kijelzés | Nem |
| Programok száma | 6 |
| teritékszám | 12 |
| Energiaosztály: | ![]() |
| Szín | Szürke |
| beépites tipusai | Teljesen beépíthető |
| Energiafogyasztás | 258 kWh / év |
| Vízfogyasztás | 3080 Liter / év |
| Zajszint | 48 dB |
| Magasság: | 82 cm |
| Szélesség: | 59,8 cm |
| Mélység | 55 cm |
