Leírás
Tervezés
Készülék elhelyezése: Teljesen beépített
Termék mérete: Teljes méret (60 cm)
Ajtó színe: Fehér
Vezérlőpanel színe: Rozsdamentes acél
Vezérlés típusa: Érintés
Beépített kijelző: Igen
Kosarak száma: 3 kosár
Felső kosár állítható magasságú: Igen
Felső kosár állítható magasságú: 2
Evőeszköztartó rekesz típusa: Fiók
Kád anyaga: Rozsdamentes acél
Teljesítmény
Zajszint: 39 dB
Mosogatóprogramok: 60 perc, Automatikus, Eco, Üveg/Kényes, Higiénikus, Intenzív, Éjszakai
Szárítórendszer: Teljesen száraz
Terítékek száma: 16 teríték
Zajkibocsátási osztály: B.
Automatikus programok: Igen
Hőmérséklet (maximum): 70 °C
Ciklusidő: 220 perc
Késleltetett indítás időzítő: Igen
Késleltetett indítás (max.): 24 óra
AquaStop funkció: Igen
Túlfolyás elleni védelem: Igen
Öntisztító: Igen
Inverteres technológia: Igen
Ergonómia
Automatikus ajtónyitás: Igen
Állítható lábak: Igen
Lábbeállítás: 7,4 cm
Készenlétjelző: Igen
Okostelefon/tablet távoli támogatás: Igen
Wi-Fi-vel vezérelhető: Igen
Fogyasztás
Energiahatékonysági skála: A-tól G-ig
Energiahatékonysági osztály: B.
Energiafogyasztás ciklusonként: 0,49 kWh
Vízfogyasztás ciklusonként: 9,6 literes
Energiafogyasztás 100 ciklusonként: 66 kWh
Energiafogyasztás (bekapcsolva hagyva): 0,49 W
AC bemeneti feszültség: 220–240 V
Energiahatékonysági index (EEI): 37,7
Mosási hatékonysági index (EU 2017/1369): 1.121
Szárítási hatékonysági index (EU 2017/1369): 1.061
Súly és méretek
Mélység: 575 mm
Magasság: 816 mm
Súly: 32,3 kg
Beépítési rekesz szélessége: 60 cm
Beépítési rekesz mélysége: 57,5 cm
Beépítési rekesz magassága (min.): 82 cm
Szélesség: 598 mm
Csomagolási adatok
Csomag szélessége: 640 mm
Csomag mélysége: 665 mm
Csomag magassága: 880 mm
Csomag súlya: 34,3 kg
Paraméterek
| Állítható magasságú kosár | Igen |
| Evőeszköztartó | Felső tálca |
| Maradék idő kijelzés | Igen |
| Programok száma | 7 |
| teritékszám | 16 |
| Energiaosztály: | ![]() |
| Szín | Szürke |
| beépites tipusai | Pult alá építhető |
| Energiafogyasztás | 66 kWh / 100 ciklus |
| Vízfogyasztás | 9,5 liter / ciklus |
| Zajszint | 39 dB |
| Magasság: | 81,6 cm |
| Szélesség: | 60 cm |
| Mélység | 57,5 cm |
