Paraméterek
| Stílus | Amerikai |
| vízellátás | Belső tartály |
| Energiaosztály: | ![]() |
| beépites tipusai | Szabadon álló |
| Energiafogyasztás | 323 kWh / év |
| Hűtő kapcitás | 369 liter |
| Fagyasztó kapacitás | 191 liter |
| Teljes kapacitás | 560 liter |
| Víz adagoló | Van |
| Zajszint | 42 dB |
| Magasság: | 179,3 cm |
| Szélesség: | 91 cm |
| Mélység | 73,4 cm |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
