Paraméterek
| Energiaosztály: | ![]() |
| beépites tipusai | Szabadon álló |
| Energiafogyasztás | 155 kWh / év |
| Hűtő kapcitás | 207 liter |
| Fagyasztó kapacitás | 97 liter |
| Teljes kapacitás | 304 liter |
| Víz adagoló | Nincs |
| Zajszint | 36 dB |
| Magasság: | 186 cm |
| Szélesség: | 59,5 cm |
| Mélység | 59 cm |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
