Leírás
Gyártó: Gorenje
Modell: GV16D
Műszaki adatok:
16 teríték – 3 kosár,
"D" energiaosztály
éves fogyasztás (85kWh/100 ciklus),
hagyományos motor,
6 program (Automata, Intenzív, ECO, Hygiene, CristalGlass - Üveg, 1 órás),
TouchControl vezérlés,
QuickWash 15 perces gyorsprogram. ,
7 különböző mosási hőmérsékletek (40-70 °C),
Késletetés 1-24óra
LED kijelző,
TotalDry szárítás automata ajtónyitással,
Rozsdamentes acél kamra,
3 vízszóró kar - 5 vízsugár,
MultiClack továbbfejlesztett kosár türkiz műanyag betétekkel állítható magassággal,
Féltöltet opció,
Teljes AquaStop rendszer,
SelfCleaning - Öntisztítás,
Vízfogyasztás: 11 liter,
Zajszint: 44 dB(A)
Paraméterek
| Állítható magasságú kosár | Igen |
| Evőeszköztartó | Felső tálca |
| Maradék idő kijelzés | Igen |
| Programok száma | 6 |
| teritékszám | 16 |
| Energiaosztály: | ![]() |
| Szín | Fekete |
| beépites tipusai | Teljesen beépíthető |
| Energiafogyasztás | 85 kWh / 100 ciklus |
| Vízfogyasztás | 11 Liter / ciklus |
| Zajszint | 44 dB |
| Magasság: | 81,6 cm |
| Szélesség: | 59,8 cm |
| Mélység | 55,5 cm |
