Leírás
BigZone 23 cm
Tökéletes megoldás a legnagyobb serpenyőkhöz
A Gorenje főzőlapok új, 23 cm-es BigZone zónája tökéletes megoldás még a legnagyobb edényekhez is. A főzőlap elején elhelyezett zóna lehetővé teszi, hogy folyamatosan szemmel tartsa a főzést. Befogadja a leggyakrabban használt 23 cm-es edényméretet, kiküszöbölve a szélek körüli hideg foltokat, és minden alkalommal biztosítva a finom ételeket. Búcsút inthet a fárasztó főzéssel a Gorenje főzőlapok új, extra nagy zónájával, amely a maximális gyakoriság és kényelem érdekében helyezkedik el.
Termékinformációk:
Alapvető információk:
Eszköztípus: indukciós főzőlap
Szín: Fekete
Főzőlap típusa: indukció
Keret anyaga: rozsdamentes acél
Főzőlap keret: rozsdamentes acél
kormányzás:
Vezérlés típusa: TouchControl szenzoros működtetés
Időzítő funkció: Igen
MultiSlider: Nem
főzőfelület
Bal első főzőzóna: Indukciós fűtés
Ø bal első (mm): 180
Bal első főzőzóna teljesítménye: 1500 W
2. Bal oldali elülső főzőzóna Bekapcsolás: 2000 W
Jobb első főzőzóna: Indukciós fűtés
Ø jobb első (mm): 230
Jobb elülső főzőzóna teljesítménye: 1500 W
2. Jobb oldali elülső főzőzóna teljesítménye: 2000 W
Bal hátsó főzőzóna: Indukciós fűtés
Ø bal hátsó (mm): 180
Bal hátsó főzőzóna teljesítménye: 1500 W
2. Bal hátsó főzőzóna teljesítménye: 2000 W
Jobb hátsó főzőzóna: Indukciós fűtés
Ø jobb hátsó (mm): 145
Jobb hátsó főzőzóna teljesítménye: 1200 W
2. Jobb hátsó főzőzóna teljesítménye: 1600 W
Jellemzők:
Maradj melegen: Nem
Olvasztási funkció: Nem
Hídfunkció: Hídfunkció
személyre szabás: Igen
PowerBoost: Igen
Biztonság:
Biztonsági szabályozó: Nem
Túlmelegedés elleni védelem: Igen
Gyerekzár: Igen
Műszaki adatok/méretek
Kapcsolat értéke: 7,2 kW
A főzőlap energiafogyasztása készenléti üzemmódban: 0,5 W
A készüléknek az alkalmazandó alacsony energiafogyasztású üzemmód vagy állapot eléréséhez szükséges idő: 1 perc
Szélesség: 795 mm
Magasság: 54 mm
mélység: 520 mm
A beépítéshez szükséges fülke maximális szélessége.: 572 mm
A beépítéshez szükséges fülke minimális szélessége.: 750 mm
A beépítéshez szükséges fülke minimális mélysége.: 490 mm
A csomagolt termék szélessége: 940 mm
A csomagolt termék magassága: 130 mm
A csomagolt termék mélysége: 600 mm
Bruttó súly: 11,9 kg
Nettó tömeg: 9,6 kg
Feszültség: 220-240 V
Cikkszám: 743798
EAN szám: 3838782817977
Paraméterek
| Főzőlap működése | Indukciós |
| Vezérlés | Szenzoros (érintőgombos) |
| beépites tipusai | Félig beépíthető |
| Főzőzónák száma: | 4db |
| Plusz funkciók | Gyerekzár, Maradékhő kijelzés, Időzítő |
| Teljesítmény: | 7,2 kW |
| Magasság: | 5,4 cm |
| Szélesség: | 79,5 cm |
| Mélység | 52 cm |
| Szélesség | 79,5 cm |
| Magasság | 5,4 cm |
| mélység | 52 cm |