Paraméterek
| Energiaosztály: | ![]() |
| Energiafogyasztás | 215 kWh / év |
| Hűtő kapcitás | 277 liter |
| Fagyasztó kapacitás | 107 liter |
| Teljes kapacitás | 384 liter |
| Méretek: | 203 cm x 59,5 cm x 68,2 cm |
| Víz adagoló | Nincs |
| Zajszint | 35 dB |
| Magasság: | 203 cm |
| Szélesség: | 59,5 cm |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
