Leírás
LG GBB92MCBAP Kombinált alulfagyasztós hűtőszekrény:
Típus: Alulfagyasztós hűtőszekrény
Teljes nettó űrtartalom: 384 liter
Nettó fagyasztó űrtartalom: 107 liter
Nettó hűtő űrtartalom: 277 liter
Energiaosztály: A
Energiafogyasztás: 110 kWh / év
Lineáris inverteres kompresszor
Smart Diagnosis™
Hűtőközeg: R600a
Total No Frost
Door Cooling+™
Expressz hűtés
Többszörös légáram
Digitális szenzor
Kijelző: Belső LED
Expressz fagyasztás
Energiatakarékos üzemmód
Nyitott ajtó figyelmeztetés
Páratartó zöldségrekesz
Fresh Converter fiók
Tojástartó
Polcok anyaga: Edzett üveg
Zajszint: 35 dB
Szín: Matt fekete
Szélesség: 59,5 cm
Magasság: 203 cm
Mélység: 67,5 cm
Súly: 103 kg
Paraméterek
| Stílus | Normál |
| Vízadagoló | Nem |
| vízellátás | Nincs |
| Energiaosztály: | ![]() |
| Szín | Fekete |
| beépites tipusai | Szabadon álló |
| Energiafogyasztás | 110 kWh / év |
| Hűtő kapcitás | 277 liter |
| Belső fagyasztós | Nem |
| Fagyasztó kapacitás | 107 liter |
| Teljes kapacitás | 384 liter |
| Víz adagoló | Nincs |
| Zajszint | 35 dB |
| Magasság: | 203 cm |
| Szélesség: | 59,5 cm |
| Mélység | 67,5 cm |
