Paraméterek
| Energiaosztály: | ![]() |
| centrifuga teljesítmény | 1000f/p |
| Kapacitás: | 6 kg |
| Energiafogyasztás | 78 kWh / 100 ciklus |
| Vízfogyasztás | 42 liter / ciklus |
| Mosás közbeni zajszínt | 60 dB |
| Centrifugálás közbeni zajszínt | 83 dB |
| Méretek: | 85 cm x 59,5 cm x 42,5 cm |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
