Leírás


Ezentúl a mosogatás nem okoz gondot ezzel a B-choice AEG beépíthető mosogatógéppel. A 14 terítéknek megfelelő mosogatógép sok edényt elmos egy mozdulattal.
Beépítési méretek :
M: 81,8 cm
Szé: 59,6 cm
D: 55 cm
Öko program
Az öko program jelentősen megtakarítja az energiát anélkül, hogy csökkentené az eredményeket.
Késleltetett indítás
A késleltetett indítás funkcióval lehetősége van a gépet a kívánt mosási programmal a nap későbbi időpontjában futtatni. Ha hazaér, készen lesz, és azonnal elkezdheti. Ez az opció akkor is hasznos, ha a gépet egy éjszakán át szeretné üzemeltetni.
Hátralévő idő jelzése
A hátralévő idő jelzővel láthatja, hogy a kiválasztott program teljes időtartama percekben csökken, amíg be nem fejeződik. Ekkor jól látható lesz, mennyi ideig kell még várnia. Olyan kellemes!
ERŐS MOSOGATÁS. SATELLITECLEAN®
Élvezze a makulátlan edénytisztítást a SatelliteClean® segítségével. Ez a szórókar háromszor jobb hatótávolsággal rendelkezik, mint a szabványos szabvány. A dupla forgó karnak köszönhetően, amely folyamatosan változtatja a szórási szöget. A víz mindenhová eljut. A teljes tisztításhoz.
ALKALMAZHATÓ TÉR ÉS KÉNYELMES TISZTÍTÁS A MAXIFLEX-szel
A MaxiFlex fiókot bármilyen méretű, kicsi, nagy vagy szabálytalan alakú evőeszközök és konyhai eszközök tárolására tervezték. A rugalmas elválasztók és a maximális mélység biztosítják, hogy minden rakomány hozzáigazítható legyen. Szinte mindent egy menetben bepakolnak és mosnak gond nélkül.
A FELELŐSSÉGES MOSÁS NÉLKÜLI MÓDJA
A felelősségteljes döntések könnyen meghozhatók. Használja az érintőképernyő QuickSelect csúszkáját a kívánt ciklusidő kiválasztásához, és az Ecometer zöld jelzésekkel megmutatja a legfenntarthatóbb programot az energia- és vízmegtakarításhoz.
KÜLÖNLEGES VÉDELEM AZ ÖN KÉNYES ÜVEGEDÉKEIHEZ
A poharak gyakran a legkényesebb tárgyak a mosogatógépben, ezért különös gondot igényelnek. Ennek a mosogatógépnek a felső kosara gumidugókkal van felszerelve a poharak megtámasztására és védelmére. A SoftSpikes ideális a poharak és bögrék függőleges tartásához, így nem eshetnek fel és nem törhetnek el.
AZ ÉTELEI ÁLLAPOTA ÁTTEKINTÉS
Ez a teljesen integrált mosogatógép intelligens módon tájékoztatja Önt az edények állapotáról. A beam-on-floor technológia piros lámpát vetít a padlóra, miközben a ciklus még folyamatban van. Amikor a készülék készen áll, zöld fény világít.
| Mélység | 55 cm |
|---|---|
| Szélesség | 59,6 cm |
| Magasság | 81,8 cm |
| Elhelyezés | Beépített |
| Feltétel | Új (enyhe sérülés) |
| Márka | Aeg |
| Terítékek száma | 14 |
| Digitális kijelző | Igen |
| Öko program | Igen |
| Energiaosztály Új | c |
| Szállítási idő | 1 munkanap |
| Maximális tisztítási hőmérséklet | 60°C |
| A vezérlőpult nyelve | angol |
| Hátralévő idő jelzése | Igen |
| Sójelző | Igen |
| Fényességjelző | Igen |
| Rövid program | Igen |
| Zajszint (db-ben) | 44 db |
| Az evőeszköz-ellátás típusa | Evőeszköz fiók |
Paraméterek
| Állítható magasságú kosár | Igen |
| Evőeszköztartó | Felső tálca |
| Maradék idő kijelzés | Nem |
| teritékszám | 14 |
| Energiaosztály: | ![]() |
| Szín | Szürke |
| beépites tipusai | Teljesen beépíthető |
| Energiafogyasztás | 75 kWh / 100 ciklus |
| Vízfogyasztás | 10,5 liter / ciklus |
| Zajszint | 44 dB |
| Magasság: | 81,8 cm |
| Szélesség: | 59,6 cm |
| Mélység | 55 cm |
