Leírás
ORION FGO 600 I Gáztűzhely leírása
Alsó-felső sütés
Ideális sütési program a kevert tésztákhoz, ropogós sültekhez, illetve felfújtakhoz.
Elektromos szikragyújtás
Egyszerű tűzgyújtás gyufa és egyéb eszköz nélkül, így a tűzhely használata a lehető legbiztonságosabb.
ORION FGO 600 I Gáztűzhely tulajdonságai
Technikai jellemzők
Termék típusa: Gáztűzhely
Felépítés: Szabadonálló készülék
Sütő:
Ajtó anyaga: Dupla üveg
Sütő nettó űrtartalma: 70 l
Főző zóna:
Főzőlap anyaga: Zománcozott
Magasság (külső egység): Gáz
Főzőzónák száma: 4
Első főzőzóna mérete: 145 mm
Első főzőzóna teljesítménye: 1 kW
Második főzőzóna mérete: 180 mm
Második főzőzóna teljesítménye: 1.5 kW
Harmadik főzőzóna mérete: 145 mm
Harmadik főzőzóna teljesítménye: 1.5 kW
Negyedik főzőzóna mérete: 180 mm
Negyedik főzőzóna teljesítménye: 2 kW
Kialakítás:
Alsó-felső sütés: Igen
Grill funkció: Igen
Grillteljesítmény: 2000 W
Különleges jellemzők: Forgónyárs
Gyújtás: Elektronikus
Biztonsági jellemzők: Hőérzékelős biztonsági szelepek
Áramellátás:
Bemeneti feszültség: 220 - 240 V
Általános jellemzők:
Szín: Inox
Tömeg: 41 kg
Tömeg: 41 kg
Szélesség: 60 cm
Magasság: 85 cm
Mélység: 60 cm
Doboz tartalma:
1 db tepsi, 1 db sütőrács, Magyar nyelvű használati útmutató
Energiafogyasztási adatok:
Gyártó: ORION
Energiaosztály: A
Energiahatékonysági skála: A+++ to D
Paraméterek
| Főzőlap működése | Gázos |
| Sütő öntisztítás | Nincs |
| Hőlégkeverés | Nincs |
| Sütősín | Van |
| Grill funkciók | Nincs |
| Ajtó anyaga | Dupla üveg |
| Sütő nettó űrtartalma | 70 l |
| Főzőlap anyaga | Zománcozott |
| Főzőzónák száma | 4 |
| Különleges jellemzők | Forgónyárs |
| Szélesség | 60 cm |
| Magasság | 85 cm |
| Mélység | 60 cm |