Paraméterek
| Elszívó világítás | Led |
| Fokozatok szám | 3fokozat |
| Mosható szűrő | Igen |
| Energiaosztály: | ![]() |
| Energiafogyasztás | 43 kWh / év |
| Zajszint | 43 dB |
| Teljesítmény | 125 W |
| Elszívó teljesítménye | 470 m³/h |
| Elszívó típusa | Falra szerelhető |
| Szélesség | 80 cm |
| Magasság | 65 cm |
| Szélesség | 23 cm |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
