Paraméterek
| Szárítás közbeni zajszint | 73 dB |
| Szárítás működési elve | Hőszivattyús |
| Szárítási kapacitás | 6 kg |
| Energiaosztály: | ![]() |
| centrifuga teljesítmény | 1400f/p |
| Kapacitás: | 8 kg |
| Energiafogyasztás | 359 kWh / 100 ciklus (szárítással), 50 kWh / 100 ciklus (csak mosás) |
| Vízfogyasztás | 90 Liter / ciklus (mosás és szárítás), 50 Liter / ciklus (csak mosás) |
| Mosás közbeni zajszínt | 73 dB |
| Centrifugálás közbeni zajszínt | 73 dB |
| Méretek: | 85 cm x 60 cm x 56,5 cm |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
