Leírás
AI DD™ technológia: A mesterséges intelligencia felismeri az anyagokat, és 20 000 kombináció közül kiválasztja a legmegfelelőbb mosási módot, gondoskodva a ruháidról.
TurboWash 360: 4 vízsugár 3D zuhanyhatással a mélytisztításért mindössze 39 perc alatt
Steam™ mosás: a gőz fertőtleníti a ruhákat, elpusztítja a baktériumokat és az allergéneket
Wi-Fi ThinQ-val: kezelje mosó-szárítógépét távolról vagy hangvezérléssel, és töltsön le új programokat a tökéletes mosáshoz
Allergiabarát program: Magas hőmérsékleten mossa a textíliák fertőtlenítése érdekében.
Inverter Direct Drive™ motor: a legjobb technológiánk a csendesebb és hatékonyabb motorért
Minden specifikáció
MÉRETEK ÉS SÚLY
-
Mélység 90˚-os nyitott ajtajú résszel (D'') (mm): 1100
-
Méretek csomagolással együtt (Szé x Ma x Mé) (mm): 660 × 890 × 660
-
Méretek (Sz x Ma x Mé) (mm): 600 × 850 × 565
-
Súly (kg): 73
-
Súly csomagolással (kg): 77
-
Mélység a körbejáróval együtt (D') (mm): 620
TERVEZÉS ÉS KIVÁLASZTÁS
-
Szín: Fehér
-
Ajtóablak anyaga vagy felülete: Edzett üveg
KAPACITÁS
-
Maximális szárítási kapacitás (kg): 7
-
Maximális mosási kapacitás (kg): 10.5
KEZELŐSZERVEK ÉS KIJELZŐK
-
Késleltetett indulás: Igen
-
Tipológia: LED
-
Ablakzárás jelző: Igen
-
Numerikus indikátor: Igen
FŐBB JELLEMZŐK
-
AI DD: Igen
-
Tipológia: Standard mosó-szárítógép
-
Fej hozzáadása: Igen
-
Automatikus újraindítás: Igen
-
DirectDrive inverter: Igen
-
Gőz: Igen
-
Rozsdamentes acél kosár: Igen
-
TurboWash 360: Igen
-
Buborékkosár: Igen
-
Kosáremelők: Vékony rozsdamentes acél emelők
-
Vízcsatlakozás (meleg/hideg víz): Hideg víz
FOGYASZTÁS
-
Energiahatékonysági osztály (mosás): A
-
Energiahatékonysági osztály (mosás + szárítás): E
-
Energiahatékonysági osztály: E
PROGRAMOK
-
Pamut: Igen
-
Allergiaápolás (mosás): Igen
-
Babaruházat: Igen
-
Színvédelem: Igen
-
Finom: Igen
-
Letöltött program: Igen
-
Szintetikus anyagok: Igen
-
Eco 40-60: Igen
-
Vegyes: Igen
-
Rapido14: Igen
-
Frissítsd fel gőzzel: Igen
-
Kádtisztítás: Igen
-
TurboWash 39: Igen
-
Mosás + szárítás: Igen
- Gyapjú (Kézzel készített / Gyapjú): Igen
LEHETŐSÉGEK
-
Wi-Fi: Igen
-
Be/ki hangjelzés: Igen
-
Gyerekzár: Igen
-
Késleltetett letartóztatás: Igen
-
Előmosás: Igen
-
Öblítés+: Igen
INTELLIGENS FUNKCIÓK
-
Intelligens diagnózis: Igen
-
További programok letöltése: Igen
-
Wi-Fi ThinQ alkalmazással: Igen
ENERGIACÍMKE (MOSÁSI CIKLUS)
-
Energiafogyasztás 100 ciklusonként (kWh): 52
-
Bekapcsolva hagyott üzemmód időtartama (perc): 12
-
Eco 40-60 (Teljes terhelés) (kWh): 0,839
-
Eco 40-60 (Fél töltet) (kWh): 0,57
-
Eco 40-60 (Negyed töltet) (kWh): 0,31
-
Energiahatékonysági osztály: A
-
Maximális centrifugálási sebesség (ford/perc): 1360
-
Centrifugálási zaj dBA-ban (osztály): 71 (A)
-
Energiafogyasztás (W) - KI üzemmód: 0,5
-
Energiafogyasztás (W) - Bekapcsolt üzemmód: 0,5
-
Centrifugálási hatékonysági osztály: A
-
A centrifugálás utáni maradék nedvességtartalom százalékában (%): 44
-
Normál program (csak mosás): Eco 40-60 40°C
-
Futási idő (perc) - (Teljes terhelés): 240
-
Üzemidő (perc) - (Fél töltet): 180
-
Időtartam (perc) - (Negyed adag): 145
-
Mosási kapacitás (kg): 10.5
-
Vízfogyasztás ciklusonként (liter): 53
ENERGIACÍMKE (TELJES MOSÁSI + SZÁRÍTÁSI CIKLUS)
-
Szárítási kapacitás (kg): 7
-
Energiafogyasztás 100 ciklusonként (kWh): 391
-
Energiahatékonysági osztály: E
-
Forgási zaj (dBA): 54
-
Energiafogyasztás (W) - KI üzemmód: 0,5
-
Energiafogyasztás (W) - Bekapcsolt üzemmód: 0,5
-
Standard program (mosás + szárítás): Eco 40-60 + Eco szárítás
-
Futási idő (perc) - (Teljes terhelés): 500
-
Üzemidő (perc) - (Fél töltet): 295
-
Mosás + Szárítás (teljes töltet) (kWh): 4.87
-
Mosás + Szárítás (Fél töltet) (kWh): 2.46
-
Vízfogyasztás ciklusonként (liter): 100
Paraméterek
| Szárítás közbeni zajszint | 54 dB |
| Szárítás működési elve | Kondenzációs |
| Szárítási kapacitás | 7 kg |
| Energiaosztály: | ![]() |
| centrifuga teljesítmény | 1400f/p |
| Kapacitás: | 10,5 kg |
| Energiafogyasztás | 391 kWh/100 ciklus(mosás+szárítás), 53 kWh/100 ciklus(csak mosás) |
| Vízfogyasztás | 100 Liter/ciklus(mosás+szárítás), 53 Liter/ciklus(csak mosás) |
| Mosás közbeni zajszínt | 53 dB |
| Centrifugálás közbeni zajszínt | 71 dB |
| Méretek: | 85 cm x 60 cm x 56,5 cm |
