Paraméterek
| Energiaosztály: | ![]() |
| centrifuga teljesítmény | 1200f/p |
| Kapacitás: | 8.5 kg |
| Energiafogyasztás | 48 kWh / 100 ciklus |
| Vízfogyasztás | 49 liter / ciklus |
| Mosás közbeni zajszínt | 53 dB |
| Centrifugálás közbeni zajszínt | 71 dB |
| Méretek: | 85 cm x 60 cm x 56,5 cm |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
