Paraméterek
| Energiaosztály: | ![]() |
| beépites tipusai | Szabadon álló |
| centrifuga teljesítmény | 1200f/p |
| Kapacitás: | 7.5 kg |
| Energiafogyasztás | 46 kWh / 100 ciklus |
| Vízfogyasztás | 46 liter/ciklus |
| Centrifugálás közbeni zajszínt | 78 dB |
| Magasság: | 87,1 cm |
| Szélesség: | 40 cm |
| Mélység | 64 cm |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
