Leírás
Mosógép típusa: homlokrakodó
Szín: fehér
Lőrés színe: fehér
háztartás mérete: közepes háztartás (3-4 fő)
Energiacímke adatok:
Energiahatékonysági osztály: A
Mosás energiafogyasztása: 45 kWh / 100 ciklus
Töltési mennyiség: 7 kg
Vízfogyasztás: 37 liter
centrifugális hatékonysági osztály: B.
Centrifugálási ciklus hangereje: 75 dB(A)
Légi zajkibocsátási osztály: B.
Műszaki adatok:
max. centrifugálási sebesség: 1400 fordulat/perc
Mosási idő: 218 perc
Kapcsolat értéke: 1700 watt
Kényelem és biztonság:
funkciók: Indítási idő előválasztás, gyűrődésgátló funkció, nincs centrifugálás/öblítőtartás, állítható centrifugálási sebesség
Biztonsági eszközök: Kiegyensúlyozatlanság szabályozás, gyerekzár, vízálló rendszer, AquaStop
Idő kiválasztása: 24 óra
Működési módszer: Egygombos programválasztás, nyomógombos működtetés
Kijelző: LED
Megmutat: Hátralévő idő, centrifugálási sebesség
Design és anyag:
tervezés: szabadon álló
Ajtóütköző: balra
Programok és opciók:
Mosási programok száma: 12
Mosási programok: Gyapjú, előmosás, standard programok, öblítés/centrifugálás/leeresztés, pehely, eco program, hideg mosás, speciális programok, gyorsprogramok
Méretek és súly:
Magasság: 85 cm
Szélesség: 59,5 cm
mélység: 48 cm
Súly: 62,7 kg
Paraméterek
| Energiaosztály: | ![]() |
| Szín | Fehér |
| beépites tipusai | Szabadon álló |
| centrifuga teljesítmény | 1400f/p |
| Kapacitás: | 7 kg |
| Energiafogyasztás | 45 kWh / 100 ciklus |
| Vízfogyasztás | 37 Liter / ciklus |
| Centrifugálás közbeni zajszínt | 75 dB |
| Magasság: | 85 cm |
| Szélesség: | 60 cm |
| Mélység | 50 cm |
