Paraméterek
| Szárítás közbeni zajszint | 69 dB |
| Szárítás működési elve | Légkivezetéses |
| Szárítási kapacitás | 7 kg |
| Energiaosztály: | ![]() |
| beépites tipusai | Szabadon álló |
| Energiafogyasztás | 280 kWh/év |
| Magasság: | 85 cm |
| Szélesség: | 60 cm |
| Mélység | 55,5 cm |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
