Paraméterek
| Energiaosztály: | ![]() |
| Szín | Fehér |
| beépites tipusai | Szabadon álló |
| centrifuga teljesítmény | 1200f/p |
| Kapacitás: | 7.5 kg |
| Energiafogyasztás | 61 kWh / 100 ciklus |
| Vízfogyasztás | 46 liter/ciklus |
| Centrifugálás közbeni zajszínt | 80 dB |
| Magasság: | 90 cm |
| Szélesség: | 40 cm |
| Mélység | 60 cm |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
