Paraméterek
| Energiaosztály: | ![]() |
| centrifuga teljesítmény | 1400f/p |
| Kapacitás: | 8 kg |
| Energiafogyasztás | 47 kWh / 100 ciklus |
| Vízfogyasztás | 37 Liter / ciklus |
| Mosás közbeni zajszínt | 71 dB |
| Centrifugálás közbeni zajszínt | 1400 dB |
| Méretek: | 84,8 cm x 59,8 cm x 59 cm |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
