Paraméterek
| Energiaosztály: | ![]() |
| centrifuga teljesítmény | 1000f/p |
| Kapacitás: | 4 kg |
| Energiafogyasztás | 141 kWh / év |
| Vízfogyasztás | 5720 liter / év |
| Mosás közbeni zajszínt | 59 dB |
| Centrifugálás közbeni zajszínt | 72 dB |
| Méretek: | 85 cm x 59,5 cm x 32,3 cm |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
