Paraméterek
| Energiaosztály: | ![]() |
| centrifuga teljesítmény | 1400f/p |
| Kapacitás: | 8 kg |
| Energiafogyasztás | 63 kWh / 100 ciklus |
| Vízfogyasztás | 48 Liter / ciklus |
| Mosás közbeni zajszínt | 50 dB |
| Centrifugálás közbeni zajszínt | 76 dB |
| Különleges jellemzők | Inverter motor, Gyerekzár, EcoLogic System, Állítható lábak, Allergy Smart |
| Méretek: | 84,5 cm X 59,7 cm X 55,7 cm |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
