Paraméterek
| Energiaosztály: | ![]() |
| centrifuga teljesítmény | 1400f/p |
| Kapacitás: | 7 kg |
| Energiafogyasztás | 69 kWh / 100 ciklus |
| Vízfogyasztás | 45 Liter / ciklus |
| Mosás közbeni zajszínt | 59 dB |
| Centrifugálás közbeni zajszínt | 79 dB |
| Különleges jellemzők | EcoLogic, SuperJet 15' program, Késleltetett indítás, Gyermekzár, Kijelző |
| Méretek: | 84,5 cm X 59,7 cm X 55,7 cm |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
