Paraméterek
| Energiaosztály: | ![]() |
| centrifuga teljesítmény | 1000f/p |
| Energiafogyasztás | 60 kWh /100 ciklus |
| Vízfogyasztás | 41 Liter / ciklus |
| Mosás közbeni zajszínt | 58 dB |
| Centrifugálás közbeni zajszínt | 76 dB |
| Különleges jellemzők | LED kijelző, Eco Logic, SuperJet 15' - 30°C, Napi mosás 60' - 60°C |
| Méretek: | 85 cm x 60 cm x 43 cm |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
