Leírás
Fogyasztási adatok:
Energiahatékonysági osztály: A
Hagyományos energiafogyasztás: 0,98 kWh
Energiafogyasztás meleg levegő/visszaforgatott levegő: 0,79 kWh
Műszaki adatok:
Belső térfogat: 66 liter
Méret: nagy (65l felett)
A fűtés típusai:
- Forró levegő,
- légkeveréses grill,
- enyhe forró levegő,
- felső/alsó hő,
- nagy grill
Hőmérséklet szabályozás: 50-275 °C
Csatlakozási érték: 11.100 watt
tápegység: 220-240 V
Kényelem és biztonság:
Jellemzők: Gyors fűtés, automatikus ráfutás
Felszerelés: Kijelző, óra, főzőtér világítás
Biztonsági eszközök: Hűtőventilátor, gyerekzár
Vezérlők: Forgókapcsoló, behúzható
Az ajtó tulajdonságai: Teljes üveg beltéri ajtó, összecsukható ajtó, alacsony ajtó hőmérséklet
Hirdetés: idő
szállítási terjedelem: Univerzális tepsi, kombi rács, tepsi
A gyártó sajátosságai: 3D hot air plus, hot air plus
tisztítás:
Belső anyag: Sima zománc
Tervezés:
Szín: ezüst
Tervezés: Rozsdamentes acél fogantyú
főzőlap:
Főzőlap típusa: Elektromos főzőlap
Főzőzóna anyaga: Ceran
A főzőlapok száma: 4
A főzőlap jellemzői: Felületre szerelt beépítés, kerettel, maradékhő jelzőkkel
Főzőzóna berendezés: Pörkölőzóna, egykörös főzőzóna, kétkörös főzőzóna
Tömegsúly:
Magasság: 59,5 cm
Szélesség: 59,4 cm
mélység: 54,8 cm
Súly: 33,9 kg
Paraméterek
| Energiaosztály: | ![]() |
| Főzőlap működése | Kerámialapos |
| Űrtartalom | 66 liter |
| Szín | Szürke |
| beépites tipusai | Pult alá építhető |
| Főzőzónák száma: | 4db |
| Sütő öntisztítás | Pirolítikus |
| Teljesítmény: | 11,1 kW |
| Hőlégkeverés | Van |
| Sütősín | Van |
| Grill funkciók | Van |
| Magasság: | 59,5 cm |
| Szélesség: | 59,4 cm |
| Mélység | 54,8 cm |
