Leírás
Típus Elektromos Űrtartalom: 100 l
Teljesítmény: 2 kW
Állítható hőmérséklet: Igen
MORA 100 literes gömbölyű bojler egyszerű függőleges szereléssel. Állítható vízhőmérséklettel. Több felhasználóhelyre is ráköthető. Réz fűtőtesttel van ellátva, amely közvetlenül a víztároló tartályban van elhelyezve, kitűnő korrózióellenes tulajdonságokkal rendelkezik és hosszú élettartam jellemzi.
MORA hagyományos vízmelegítő, gömbölyű, 100 literes űrtartalommal. Az egyes felhasználóhelyek, csoportos vagy központi melegvíz ellátás egy vízmelegítőről történő bebiztosítására alkalmas. Réz fűtőtesttel van ellátva, amely közvetlenül a víztároló tartályban van elhelyezve, kitűnő korrózióellenes tulajdonságokkal rendelkezik és hosszú élettartam jellemzi. Felszerelése függőleges helyzetben és rendkívül egyszerűen történik. Speciális zománcból készül. A vizet nagyon gyorsan felmelegíti a kívánt hőmérsékletre.
Műszaki paraméterek
Magasság: 926 mm
Szélesség: 454 mm
Mélység: 461 mm
Napi hőveszteség 65°C esetén: 2,2 kWh/24
Védelmi szint: IP 23
Névleges áram: 230 V
Súly: 31 kg
Általános tulajdonságok
Több felhasználóhely melegvíz ellátására használható.
Függőleges felszerelés.
Bekapcsolt melegítés fényjelzője.
Paraméterek
| Űrtartalom | 100L |
| Teljesítmény | 2 kW |
| Állítható hőmérséklet | Igen |
| Méret (MaxSzéxMé) | 92,6 cm x 45,4 cm x 46,1 cm |
| Napi hőveszteség | 65°C esetén - 2,2 kWh/24 |
| Védelmi szint | IP 23 |
| Névleges áram | 230 V |
| Súly | 31 kg |