Paraméterek
| Elszívó teljesítmény | 800/610 m3/h |
| Elszívó típusa | Függesztett design |
| Elszívó világítás | 3X2,5 W + 4X3 W LED |
| Fokozatok szám | 4fokozat |
| Energiaosztály: | ![]() |
| Energiafogyasztás | 46 kWh / év |
| Zajszint | 66 dB |
| Csak belső keringtetéssel | Igen |
| Csőcsatlakozás | 150 mm |
| Motorok száma | 1 |
| Vezérlés | Érintővezérlés |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
