Paraméterek
| Elszívó világítás | 2 x 1 Watt LED |
| Fokozatok szám | 3fokozat |
| Mosható szűrő | Igen |
| Energiaosztály: | ![]() |
| Zajszint | 66 dB |
| Magasság: | 102 cm |
| Szélesség: | 60 cm |
| Mélység | 45 cm |
| Energiafogyasztás | 73 kWh / év |
| Elszívó teljesítmény | 235 m3/h (min.) - 420 m3/h (max.) |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
