Leírás
Electrolux EW2F5W82 mosógép, cm. 60 - kapacitás 8 kg - fehér
Általános jellemzők
Kategória: elöltöltős mosógép
Szín: fehér
Maximális kapacitás kg-ban E20: 8
Szekrénymélység: 50 cm
Kijelző: számjegyes
Mosás ütemezése: akár 20 óra
Méretek és súly
Méretek Ma x Szé x Mé (mm): 847x597x540
Nettó súly (kg): 65,5
Bruttó súly (kg): 67
Csomagolás magassága
(mm): 900 Csomag szélessége (mm): 640
Csomagolás mélysége (mm): 626
Hatékonyság
Energiahatékonysági osztály E20: A
Az Eco program energiafogyasztása 100 ciklus esetén E20: 47
Szárítási hatékonysági osztály az eco 40-60 program centrifugálási ciklusával (EU 2017/1369): B
Az eco 40-60 program forgási sebessége percenként névleges kapacitásnál E20: 1151
Csendes E20: 74
Programok
Eco 40-60
Pamut
Műszál Kényes
Napi
Expressz
Gyors 30 perc
Gyors 14 perces
centrifugálás
I. kiürítés Öblítés
Allergia
elleni gőzölés
Paplanok
Sport
Gyapjú selyem
Opciók
Előmosás
Extra öblítés
Könnyű vasalás
Opcionális tartozékok (további információért forduljon hozzánk)
Kényes ruhadarabok retina
Illatanyag a gőzprogramhoz
Ultrahangos folteltávolító toll
Univerzális rezgéscsillapító lábak
AutoSense
Az AutoSense funkció alkalmazkodik az Ön igényeihez az optimális anyagkezelés érdekében. Ez a funkció a töltet mennyiségéhez igazítja a mosási időt, valamint az energia- és vízfogyasztást. A teljes körű ruhaápolásért erőforrások pazarlása nélkül.
GentleCare kosár
Ez a mosógép GentleCare kosárral van felszerelve, amelyet kifejezetten a ruhák ápolására terveztek. A gyengéd vízsugarak mosás közben megemelik és védik a ruhákat. A dobunk, amelyben több lyuk van, mint a hagyományos mosógépekben, csökkenti az anyagok deformálódását.
Fertőtlenítse ruháit gőzzel
A Fertőtlenítő Gőz program eltávolítja a vírusok és baktériumok több mint 99,99%-át * * A SwissatestTestmaterialienAG által 2021-ben végzett külső tesztben Staphylococcus aureus, Enterococcus faecium, Candida albicans, Pseudomonas aeruginosa és MS2 Bacteriophage baktériumokra tesztelve (Tesztjelentés száma: 20212038)
Inverter motor
Tapasztalja meg az energiahatékony mosást hosszabb ideig az inverter motorral. A nagyobb energiahatékonyság és tartósság garantálására tervezték, a mindig hatékony mosásért.
Késleltetett indítás funkció
A késleltetett indítás funkció lehetővé teszi a mosási ciklus kezdési idejének elhalasztását, így megakadályozva, hogy a tiszta ruhadarabok órákig a dobban maradjanak.
Paraméterek
| Energiaosztály: | ![]() |
| Szín | Fehér |
| beépites tipusai | Szabadon álló |
| centrifuga teljesítmény | 1200f/p |
| Kapacitás: | 8 kg |
| Energiafogyasztás | 47 kWh / 100 ciklus |
| Vízfogyasztás | 43 Liter / ciklus |
| Centrifugálás közbeni zajszínt | 74 dB |
| Magasság: | 85 cm |
| Szélesség: | 60 cm |
| Mélység | 54 cm |
