Leírás
| Kialakítás | Beépíthető |
| Éves energiafogyasztás | 219 kWh / év |
| Hűtési Technológiák | statikus |
| Nettó térfogat | 170 liter |
| Nettó fagyasztótér | 35 Liter |
| Energiaosztály | "F" 2021 márc-tól |
| Szín | Nem |
| Tulajdonságok | Mechanikus vezérlés |
| Leolvasztás | Automatikus |
| NoFrost rendszer | Nem |
| Tartozékok | Zöldségtároló fiók |
| Gyártó | Amica |
| Minibar push-pull nyitási rendszer | Nem |
| palacktartó | Nem |
| Zöldség/gyümölcs rekesz | Igen |
| ECO funkció | Nem |
Paraméterek
| Energiaosztály: | ![]() |
| Szín | Fehér |
| beépites tipusai | Teljesen beépíthető |
| Energiafogyasztás | 219 kWh/év |
| Hűtő kapcitás | 135 liter |
| Fagyasztó kapacitás | 35 liter |
| Teljes kapacitás | 170 liter |
| Víz adagoló | Nincs |
| Zajszint | 39 dB |
| Magasság: | 122,1 cm |
| Szélesség: | 54 cm |
| Mélység | 54 cm |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
