Leírás
Képátló: 61 cm
Képátló: 24 inch
Képernyő típus: LED
Képernyő felbontás: HD Ready
Tuner típusa: DVB-T2
USB portok száma: 1 db
HDMI csatlakozók száma: 1 db
Betekintési szög: 178 °
Magasság: 36,57 cm
Szélesség: 55,1 cm
Mélység: 18,07 cm
Nettó súly: 2,4 kg
Szín: Fekete
USB csatlakozó: Igen
Ívelt kijelző: Nem
KIALAKÍTÁS Szín: Fekete
Energiafogyasztás: ≦ 36 W
Energiafogyasztás készenléti üzemmódban: ≦ 0,5 W
KIJELZŐ Kijelző típusa: HD DLED
Kijelző mérete: 24” (61 cm)
Felbontás: 1366x768 px
Képernyő arány: 16:9
Fényerő: 180 cd/m2
Kontraszt: 3000:1
Betekintési szög: 178°/178°
Maximális színek száma: 16,7 M
Válaszidő: 8,5 ms
TUNEREK DVB-T
DVB-T2
DVB-S
DVB-S2
DVB-C
JELLEMZŐK USB lejátszás
EPG (Elektronikus programújság)
Felirat
Teletext
AUDIO Teljesítmény: 2x3 W
S2x1
Audio
Teljesítmény: 2x3 W
Sztereó hangzás
Equalizer: 4 mód
Hangeffektek
Csatlakozás
HDMIx1
USBx1
VGAx1
Fejhallgató kimenetx1
PC audio bemenetx1
S2x1
Tvx1
Koaxálisx1
CIx1
Méretek és súly
Készülék méretei állvánnyal:
Szélesség: 55,1 cm
Magasság: 36,57 cm
Mélység: 18,07 cm
Súly: 2,4 kg
Paraméterek
| Felbontás | 1366 x 768 pixel (HD Ready) |
| Hangteljesítmény | 2.0Ch (6W) |
| HDR | Nincs |
| Energiaosztály: | ![]() |
| Képernyő: | LED |
| Méret: | 61 cm (24") |
| Smart | Nem |
| Magasság: | 36,5 cm |
| Szélesség: | 55,1 cm |
| Mélység | 18 cm |
