Paraméterek
| Állítható magasságú kosár | Igen |
| Evőeszköztartó | Felső tálca |
| Maradék idő kijelzés | Nem |
| Programok száma | 6 |
| teritékszám | 14 |
| Energiaosztály: | ![]() |
| Energiafogyasztás | 49 kWh / 100 ciklus |
| Vízfogyasztás | 7,9 liter / ciklus |
| Zajszint | 43 dB |
| Magasság | 81,5 cm |
| Szélesség | 59,5 cm |
| Mélység | 55,2 cm |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
