Leírás
ÁLTALÁNOS JELLEMZŐK
| Típus | Részlegesen beépíthető |
| Használat | Háztartási |
| Beépítés típusa | Beépíthető |
| Keskeny | Nem |
| Kapacitás | 15 teríték |
| Programok száma | 8 |
| Hőmérséklet fokozatok | 5 |
| Kosarak száma | 3 |
| Külső anyag | Rozsdamentes acél |
| Szín | Ezüstszín |
| Vezérlőpanel típusa | Elektronikus |
| Vezérlés típusa | Félintegrált |
FUNKCIÓK ÉS PROGRAMOK
| Programok | Finom Öblítés Duo Wash Eco Clean Auto Intenzív Gyors Normál |
| Tulajdonság | Automatikus kikapcsolás Hangjelzés a program végén Elárasztás elleni védelem Hátralevő idő mutató Gyermekzár Védelem túlmelegedés ellen Csendes működés Jelzés a program végén Energiatakarékos rendszer Só-utántöltés jelzés Öntisztító szűrő Állítható felső kosár Öblítőszerhiány jelzés Szennyeződésérzékelő |
| Késleltetett indítás | 24 h |
| Szórókarok száma | 3 |
ENERGIA ÉS TELJESÍTMÉNY
| Kondenzációs hatékonyság | A |
| Zajszint | 44 dB |
| Évi energiafogyasztás | 241 kWh |
| Energiafogyasztás/mosás | 0.84 kWh |
| Vízfogyasztás/mosás | 9.5 l |
MÉRETEK
| Magasság | 82 cm |
| Szélesség | 60 cm |
| Mélység | 57 cm |
Paraméterek
| Állítható magasságú kosár | Igen |
| Evőeszköztartó | Felső tálca |
| Maradék idő kijelzés | Nem |
| Programok száma | 8 |
| Energiaosztály: | ![]() |
| Energiafogyasztás | 86 kWh / 100 ciklus |
| Vízfogyasztás | 9,5 Liter / ciklus |
| Méretek: | 81,8 cm x 59,6 cm x 57 cm |
| Zajszint | 44 dB |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
