Paraméterek
| Elszívó teljesítmény | 480 m³/h |
| Elszívó típusa | Döntött üveglapos, kürtős |
| Elszívó világítás | 2 x 1,5 Watt LED |
| Fokozatok szám | 9fokozat |
| Mosható szűrő | Igen |
| Energiaosztály: | ![]() |
| Energiafogyasztás | 11 kWh / év |
| Teljesítmény: | 73 Watt |
| Zajszint | 62 dB |
| Magasság: | 110 cm |
| Szélesség: | 59,5 cm |
| Mélység | 39 cm |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
