Leírás
Műszaki adatok: 90 cm-es fali, rozsdamentes acél üvegernyővel, keringtetett vagy elszívott levegős üzemmód, 3 teljesítményszint, halogén világítás (2 x 20 W), külön kapcsolható, nyomógombos kezelés, 1 darab 4 rétegű alumínium páraszűrő (mosogatógépben mosható), levegőkimenet: 150 mm átmérőjű, teleszkópos tengely rozsdamentes acélból, 2 darabos készlet /// Tartalmazza a rögzítőanyagokat, a visszacsapó csappantyús csatlakozócsövet. Tengelymagasság: 70,0 cm - max. 94,0 cm. Tengely szélessége/mélysége: 30,2 cm / 26,7 cm. Keringtetett üzemmód 2 db utólag beszerelhető KF 561 aktív szénszűrőn keresztül, cikkszám: 256 100. Műszaki adatok. Csatlakozási feszültség: 220-240 V ~ / 50 Hz. Csatlakozási teljesítmény: 220 - 240 V. 30 W /Üzemi zajszint: 71 dB, fogyasztási adatok, energiafogyasztás, év: 111 kWh (az EU 65/2014/EU rendelet szerinti adatlapja szerint)
Paraméterek
| Elszívó teljesítmény | 650 m³/h |
| Elszívó típusa | Döntött üveglapos, kürtős |
| Elszívó világítás | 2 x 2 Watt LED |
| Fokozatok szám | 3fokozat |
| Mosható szűrő | Igen |
| Energiafogyasztás | 111 kWh / év |
| Zajszint | 71 dB |
| Magasság: | 63 cm |
| Szélesség: | 90 cm |