Leírás
Bauknecht DE 5360 SG beépíthető páraelszívó:
– Beépíthető kivitel
– Zajszint 66 dB
– Mechanikus vezérlés
– Csúszókapcsolós kezelés
– Mosható alumínium zsírszűrő
– Kapacitás: 340 m³/h
– Fokozatok száma: 3
– Méretek: Szélesség: 60 cm Magasság: 40 cm Mélyeség: 27 cm
– Súly: 10,2 kg
Paraméterek
| Elszívó teljesítmény | 284 m³/h |
| Elszívó típusa | Felnyitható, beépíthető |
| Elszívó világítás | 2 x 3 Watt LED |
| Fokozatok szám | 3fokozat |
| Mosható szűrő | Igen |
| Szín | Szürke |
| beépites tipusai | Teljesen beépíthető |
| Energiafogyasztás | 66 kWh / év |
| Zajszint | 67 dB |
| Magasság: | 40 cm |
| Szélesség: | 60 cm |
| Mélység | 27 cm |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.