Leírás
Termékleírás
Ez a Bauknecht páraelszívó síkszekrénybe szerelhető. Elszívó vagy recirkulációs üzemmódban is használható. A nagy teljesítményű ventilátormotornak és a 3 teljesítményszintnek köszönhetően a kellemetlen szagoknak esélyük sincs. Két 3 wattos LED lámpa biztosítja a főzőterület optimális megvilágítását ebben a csendes páraelszívóban. A telepítés egyszerű a mellékelt rögzítőanyagoknak köszönhetően. A páraelszívóhoz dekoratív panel és visszacsapó szelep is tartozik, valamint két mosható alumínium szűrő a zsír leválasztásához. A páraelszívó recirkulációs üzemmódban történő használatához aktív szénszűrők, valamint fehér, fekete vagy rozsdamentes acél előlap külön tartozékként kapható. Ezt a páraelszívót online is megvásárolhatja üzletünkben. Lehetősége van számlás fizetésre, havi részletfizetésre vagy hitelkártyás fizetésre is. Egyszerűen rendeljen, és élvezze a számos előnyt.
LED-világítás
Nagyobb energia- és költséghatékonyság.
Fedezze fel tartós és gazdaságos LED-es világítási rendszerünket.
A LED-es világítás tízszer tovább tart, mint a hagyományos izzólámpák, miközben 90%-kal kevesebb energiát fogyaszt.
Optimális teljesítmény
Optimális teljesítmény, kivételes megtakarítás.
Élvezze a kiemelkedő porszívózási eredményeket, miközben egyidejűleg csökkenti az energiaköltségeket.
A szagokat ennél könnyebben nem is lehetne megszüntetni.
Tömeg
| Mélység (cm): | 30,0 |
|---|---|
| Szélesség (cm): | 59,8 |
| Magasság (cm): | 39,6 |
Jellemzők
| Lámpák száma: | 2 |
|---|---|
| Eszköztípus: | Teleszkópos sínek |
| Teljesítményszintek száma: | 3 |
| Mosható szűrő: | Igen |
| kormányzás: | Mechanikusan |
| Lámpák típusa: | LED |
| EAN-szám: | 4011577855265 |
Teljesítmény
| Hangteljesítmény (dB(A) re 1 pW): | 62 |
|---|---|
| Energiahatékonysági osztály: | D |
| Éves energiafogyasztás (kWh): | 85,8 |
| Zsírleválasztási hatékonyság: | C |
| folyadékdinamikai hatékonysági osztály: | E |
| Világítási hatékonysági osztály (2010/30/EK): | D |
Paraméterek
| Elszívó teljesítmény | 444 m³/h |
| Elszívó típusa | Kihúzható (beépíthető) |
| Elszívó világítás | 2 x 3 Watt LED |
| Fokozatok szám | 3fokozat |
| Mosható szűrő | Igen |
| Energiaosztály: | ![]() |
| Energiafogyasztás | 86 kWh/év |
| Különleges jellemzők | Rozsdamentes acél, 2 alumínium zsírszűrő |
| Méretek: | 59,8 cm x 39,6 cm x 28,2 cm |
| Zajszint | 62 dB |
| Szélesség: | 59,8 cm |
