Leírás
Optimalizálja az LFD-k funkcionalitását és hosszú élettartamát
A mai instabil gazdasági környezetben a vállalkozások folyamatosan keresik a módját, hogy „többet érjenek el kevesebből”, és a lehető legkevesebb ráfordítással bővítsék berendezéseik funkcionalitását.
A Samsung kiegészítőivel korszerűsíthetők a vállalatok meglévő LFD-i, és szükségtelenné tehetők új kijelzők vásárlása.
Alakítsa át meglévő LFD-it interaktív érintőképernyőkké
Az érintőképernyős kiegészítő egy hagyományos LFD-t érintőképernyős LFD-vé alakít az interaktívabb vizuális élmény érdekében.
A panel elején található speciális kezelés valósághű írási élményt nyújt, amely hasonló a hagyományos táblára való íráshoz.
Növelje LFD-je értékét gyors fedőképernyő-telepítéssel
A Samsung kiegészítők gyors és egyszerű telepítést kínálnak.
A telepítési folyamat lehetővé teszi a vállalkozások számára, hogy perceken belül frissítsék az LFD-ket, szemben a versenytársak többfunkciós termékeivel, amelyek további lépéseket igényelnek.
A Samsung kiegészítők könnyebbek, karcsúbbak és olcsóbbak, mint a legtöbb hagyományos, érintőképernyős és védőüveggel ellátott LFD.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Specifikációk
Specifikációk részletei
Kijelző
Képernyőméret: 40”
Válaszidő: 12 ms
Üvegköd: ≤ 15%
Méretek
Készlet mérete (Szé x Ma x Mé): 945,1 × 558,5 × 30,9 mm
Csomag méretei (Szé x Ma x Mé): 1029 × 640 × 102 mm
Súly
Súly beállítása: 6,1 kg
Csomag súlya: 7,2 kg
Mechanikai specifikáció
Keret szélessége: 30 mm
Üvegvastagság: 2,8 mm
Üvegfólia: AG (elöl), PET (hátul)
Üveg visszaverődési sebesség: ≤ 10%
Keret anyaga: Alumínium extrudálás
Érintés
Érintéstechnológia: IR
Egyidejű érintések száma: 2 Rajzolás 10 érintés
Paraméterek
| Érintőképernyő | Igen |
| HDR | Nincs |
| Ívelt képernyő | Nem |
| Képarány | 16:9 |
| Sorozat: | Besorolás nélküli |
| Válaszidő | 12 ms |
| Képernyő: | LED |
| Szín | Fekete |
| Méret: | 100 cm (40") |
| Magasság: | 55,8 cm |
| Szélesség: | 94,5 cm |
| Mélység | 3 cm |