Leírás
Kerámia bevonat
A sima, letisztult dizájn modern külsőt kölcsönöz konyhádnak, ahol a főzés igazi élvezet.
Automata biztonsági rendszer
A biztonsági kapcsolóval akkor fog a készülék kikapcsolni, amikor te szeretnéd. A gyerekzár opcióval pedig megelőzhető, hogy a kicsik véletlenül bekapcsolják a készüléket.
Egy törlés és minden újra tiszta
A főzés közben kilöttyenő zsiradék nem jelent gondot a kerámia felületnek, egy puha szövettel minden gyorsan letörölhető. A főző zónákon kívül a kerámia felület nem melegszik annyira fel, hogy a foltok odaégnének
A Multi-Purpose Zóna mindent tálalásra készen tart
Az indukciós főzőlap Multi-Purpose zónáin bármilyen alakú edényt vagy tálat könnyedén melegen tarthatsz, míg a vendégek megérkeznek.
Specifikációk:
Főzőzónák száma: 4
Nettó Méret (Szé x Ma x Mé): 575 x 55 x 505 mm
Specifikációk részletei:
Anyag/Kivitelezés:
Típus: Beépíthető
Főzőlap kerete: Bevelled Frame
Vezérlés: Érintőkezelő felület
Hőmérséklet vezérlés: LED
Teljesítmény:
Összteljesítmény (kW): 7.0 kW
Bal Első Zóna: 2.2kW
Bal Hátsó Zóna: 1.2kW
Jobb Első Zóna: 1.2kW
Jobb Hátsó Zóna: 2.4kW
Teljesítmény fokozatok: 9
Tulajdonságok:
Gyerekzár: Igen
Felület: Kerámia üveg
Konyhai időzítő: Igen
Be/Ki: Igen
Főzőlap:
Főzőzónák száma: 4
Forró felület jelző: Igen
Okos funkciók:
Beépített Wifi: Nem
Automatikus kapcsolódás (Elszívóval): Nem
Súly és méretek:
Csomagméret (Szé x Ma x Mé): 690 x 115 x 645 mm
Beépítési Méretek (Szé x Ma x Mé)(W): 560 x (D)490 mm
Nettó méret (Szé x Ma x Mé): 575 x 55 x 505 mm
Tömeg (Bruttó): 9.7 kg
Tömeg (Nettó): 8.2 kg
Paraméterek
| Főzőlap működése | Kerámialapos |
| Vezérlés | Szenzoros (érintőgombos) |
| Főzőzónák száma: | 4db |
| Plusz funkciók | Gyerekzár, Időzítő |
| Teljesítmény: | 7 kW |
| Magasság: | 5 cm |
| Szélesség: | 58,3 cm |
| Mélység | 51,1 cm |