Paraméterek
| Szárítás közbeni zajszint | 64 dB |
| Szárítási kapacitás | 6 kg |
| Energiaosztály: | ![]() |
| centrifuga teljesítmény | 1400f/p |
| Kapacitás: | 8 kg |
| Energiafogyasztás | 257 kWh / év |
| Mosás közbeni zajszínt | 61 dB |
| Centrifugálás közbeni zajszínt | 70 dB |
| Méretek: | 85 cm x 60 cm x 55 cm |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
