Leírás
Az okosság a megoldás. A Candy mosó-szárítógépek új termékcsaládját úgy tervezték, hogy ruháidat könnyedén és okosan mossa, leegyszerűsítve a napodat. Így több időd maradjon magadra és arra, amit a legjobban szeretsz. Hagyd, hogy a Candy segítsen a mosási feladataidban - az eredmények egyszerűen lenyűgözőek lesznek, nincs több idő-, energia-, pénz- és erőfeszítéspazarlás. Ennek a mosó-szárítógépnek magas a mosóajtaja, így többé nem kell a hátadnak erőltetned a ruhák betöltésével. A Candy Smart mosó-szárítógépek csatlakoztatható készülékek is. Élvezd az NFC*-kapcsolat előnyeit, amely segít javítani a mosási és szárítási élményt, egyszerűen és közvetlenül az okostelefonodról.
HOSSZÚ ÉLETTARTAMOT ADJ MOSÓ-SZÁRÍTÓGÉPEDNEK - Az intelligens ellenőrzési funkció egyszerűsített kezelést biztosít a hosszabb hatékonyság érdekében. Figyelemmel kíséri készüléke állapotát. Hiba vagy meghibásodás esetén az intelligens útmutató segít önállóan azonosítani a megoldást.
A Saját statisztikák funkciónak köszönhetően kezelheted a leggyakrabban használt programokat, és megtanulhatod, hogyan optimalizálhatod mosási szokásaidat.
Ez a mosó-szárítógép, amely csak mosási ciklust használ, D energiaosztályú. Az új energiacímkének megfelelően és a G osztályhoz képest legalább 24%-kal csökkenti a fogyasztást, így energiát és pénzt takarít meg, valamint védi a környezetet.
A Candy mosógépek Smart Touch technológiával vannak felszerelve. Terméktől függően további funkciókkal gazdagíthatja a készüléket, hasznos tippeket adhat a készülékhasználati élmény javításához, és közvetlenül az okostelefonjáról végigvezetheti a hibaelhárításon. * Az interakció csak NFC technológiával felszerelt Android okostelefonokkal lehetséges.
Késleltetett indítással a ruhák pontosan akkor lesznek készek, amikorra csak szeretnéd. Lehetővé teszi a mosási ciklus indításának maximum 24 órás késleltetését. Nem kell többé aggódnod a gépben hagyott nedves ruhák okozta kellemetlen szagok miatt.
Az idő és a teljesítmény legjobb kombinációja. A Candy mosógépek nem kevesebb, mint négy, egy óránál rövidebb, mégis 100%-ban hatékony ciklus közül választhat.
Gépeink minimalizálják a felhasznált áram mennyiségét, csökkentve a hulladékot. Az érzékeny súlyérzékelők érzékelik a töltet méretét, és automatikusan beállítják a felhasznált víz és áram mennyiségét. Gépeinkkel egy fél adag akár 70%-kal kevesebb vizet, időt és áramot igényelhet!
A Simply-Fi alkalmazás használatával számos tippet és tippet kaphatsz a ruháid legjobb mosásához. Azt is tanácsolja, hogy melyek a legjobb programok, amelyek segítenek időt és pénzt megtakarítani, miközben tökéletesen tiszta ruhákat kapsz.
Az Intelligens Ciklusok funkció lehetővé teszi, hogy letöltsd az életstílusodnak leginkább megfelelő mosási ciklust, és további programokat kínál, hogy megtaláld a ruháid ápolásához legmegfelelőbb ciklust.
A Saját statisztikák funkciónak köszönhetően kezelheted a leggyakrabban használt programokat, és megtanulhatod, hogyan optimalizálhatod mosási szokásaidat.
Az intelligens ellenőrzési funkció egyszerűsített kezelést biztosít a hosszabb hatékonyság érdekében. A készülék állapotának figyelésével tájékoztat a készülék állapotáról. Hiba vagy meghibásodás esetén az intelligens útmutató segít önállóan azonosítani a megoldást.
Termék neve / Kereskedelmi kód: CSW 4852DE/1-80 Műszaki ddatokOkos
*csak NFC technológiával felszerelt Android okostelefonokkal kompatibilis.
OKOS ELLENŐRZÉS
STATISZTIKÁIM
D OSZTÁLY
OKOS ÉRINTÉS
KÉSLELTETETT INDÍTÁS
Takarítson meg időt a gyors programokkal
KILO DETEKTOR
EGYSZERŰSÍTSD AZ ÉLETEDET - TIPPEK ÉS TANÁCSOK
TÖLTSD LE A LEGJOBB CIKLUST AZ ÉLETMÓDODHOZ
Tarts mindent kézben
OKOS ELLENŐRZÉS
Műszaki adatok
Gyártó:Candy Hoover Group Srl.
Pamut mosási kapacitás (kg):8
Pamut szárítási kapacitás (kg):5
Centrifugálási sebesség (ford/perc):1400
Beépített / Szabadon álló:Szabadon álló
IoT alkalmazás:simply-Fi
Kapcsolódás: Extra tartalom és közelségvezérlés (NFC)
Elektronikus vízmérték:2 számjegyű kijelző időzítővel
Motor típusa:Légkondicionáló
Csatlakozó típusa:Egyesült Királyság
Feszültség (V):220-240
Woolmark által jóváhagyott:Igen
Gyorsan száradó:Nem
Indítási késleltetési beállítások:Igen (akár 24 óráig)
Szín:Fehér
Az ajtó színe:Fehér
Energiahatékonysági osztály EEIw:D
Energiahatékonysági osztály (EEIwd):E
Centrifugálási hatékonysági osztály:B.
Súlyozott energiafogyasztás [100 ciklus W]:73
Súlyozott energiafogyasztás [100 ciklus WD]:326
Eco 40-60 Időtartam Teljes:218
Mosás és szárítás időtartama Teljes:440
Zajszint centrifugálás közben (dB) (A):79
Levegőben terjedő akusztikus zajkibocsátási osztály:C
Vízfogyasztás mosás:44
Vízfogyasztás W+D:75
Termék magassága (mm):850
A termék szélessége (mm):600
Teljes termékmélység (mm):540
Szekrénymélység (csövek és ajtó nélkül):470
Nettó tömeg (kg):64
Bruttó tömeg (kg):66
Paraméterek
| Szárítás működési elve | Kondenzációs |
| Szárítási kapacitás | 5 kg |
| Energiaosztály: | ![]() |
| Szín | Fehér |
| beépites tipusai | Szabadon álló |
| centrifuga teljesítmény | 1400f/p |
| Kapacitás: | 8 kg |
| Energiafogyasztás | 73 kWh / 100 ciklus |
| Vízfogyasztás | 44 Liter / ciklus |
| Centrifugálás közbeni zajszínt | 79 dB |
| Magasság: | 85 cm |
| Szélesség: | 60 cm |
| Mélység | 52 cm |
| Energiaosztály | D (csak mosás), E (mosás-szárítás egyben) |
| Energiafogyasztás | 73 kWh / 100 ciklus (csak mosás), 326 kWh / 100 ciklus (mosás-szárítás egyben) |
| Vízfogyasztás | 44 Liter / ciklus (csak mosás), 75 Liter / ciklus (mosás-szárítás egyben) |
