Leírás
Smart Pro Inverter
A Smart Pro Inverter a leggyorsabb és legkényelmesebb mosógép, amely az innovatív Speed-Drive motornak és a Quick&Clean rendszernek köszönhetően a teljes töltetet mindössze 39 perc alatt képes kimosni.
OKOS MEGOLDÁS
Készülj fel, hogy forradalmasítsd életed a hOn App segítségével. Hogyan? Lehetővé teszi, hogy több mint 60 mosási ciklus közül válassz, hogy megfeleljen minden mosási igényének, és hasznos tippeket ad a mosószer adagolásával, bizonyos színekkel vagy szövetekkel, makacs foltokkal, karbantartással és még sok mással kapcsolatban. Ezenkívül lehetővé teszi az egyes mosási programok hatékonysági szintjének megtekintését, így kiválaszthatod a leghatékonyabbat. De van még ennél is több: ellenőrizheted készüléked karbantartási állapotát, hogy megelőzd a meghibásodásokat és meghosszabbítsd élettartamát, amivel évekig kiváló teljesítményt biztosít. A távvezérlésnek köszönhetően mindezt úgy teheted meg, hogy közvetlenül okostelefonodról irányítod a mosógépet (akkor is, ha nem vagy épp otthon).
TALÁLD MEG AZ IDEÁLIS PROGRAMOT A SNAP & WASH SEGÍTSÉGÉVEL
A megfelelő mosásI program kiválasztása még soha nem volt ilyen egyszerű. A Snap & Wash funkciónak köszönhetően megtudhatod, hogy melyik program a legmegfelelőbb a ruhanemű mennyiségéhez és színéhez, mindössze egy fényképpel a szennyesről.
IDŐMEGTAKARÍTÁS
A Speed-Drive inverter motornak köszönhetően akár 50%-kal csökkentheted a mosási időt anélkül, hogy lemondanál a legjobb eredményről. A Candy Smart Pro Inverter gyorsprogramok teljes skálájával érkezik, amelyek ideálisak ahhoz, hogy kevesebb mint egy óra alatt kielégítsék mosási igényeid.
KIVÁLÓ MOSÁSI EREDMÉNYEK A SPEED DRIVE INVERTER MOTORNAK KÖSZÖNHETŐEN
A Speed Drive inverter motor akár 50%-kal* fokozza a tisztítási hatást, és még gyorsprogramoknál is garantálja a legjobb eredményt, miközben csökkenti az energiafogyasztást és a bosszantó vibrációkat. *egy hagyományos szénkefés motorhoz képest.
HATÉKONY TELJESÍTMÉNY A QUICK&CLEAN TECHNOLÓGIÁVAL
Az exkluzív Quick&Clean technológia egyetlen, erősen koncentrált oldatban keveri össze a vizet és a mosószert. A készülék nagynyomású sugárral permetezi be az oldatot a dobba, amely mélyen behatol a szövetek rostjaiba. Ez az új technológia növeli a mosószeres mosási teljesítményt, így lehetővé teszi a normál mosási hőmérséklet csökkentését: 20°-on 40°-os mosási eredményt, 40°-on 60°-os mosási eredményt, 60°-on pedig igazán mélytisztítást érhet el az erősen szennyezett anyagok esetében.
Paraméterek
| Energiaosztály: | ![]() |
| beépites tipusai | Szabadon álló |
| centrifuga teljesítmény | 1400f/p |
| Kapacitás: | 10 kg |
| Energiafogyasztás | 46 kWh / 100 ciklus |
| Vízfogyasztás | 51 Liter / ciklus |
| Centrifugálás közbeni zajszínt | 76 dB |
| Magasság: | 85 cm |
| Szélesség: | 60 cm |
| Mélység | 57,8 cm |
